Hotline
+905334905562
Bizi Arayın

0533 490 55 62

BEŞİKTAŞ Tıkalı Gider Açma

Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık robotlarımız ile pimaş gider hattını açıyoruz..

Konut ve İş Yerleriniz için ;

Kırmadan Tıkalı Gider Açıyoruz

Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık robotlarımız ile pimaş gider hattını açıyoruz..

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Robotla Pimaş Gider Açma :
Eskiden, özellikle de 2000’li yılların öncesine kadar pimaş tıkanıklığı çözme işlemi oldukça zor bir işlemdi. Çünkü zeminin altında bulunan bu borular sebebiyle tıkanıklığın yerini tespit etmek neredeyse imkansızdı bu sebeple neredeyse evin su tesisatı bulunan her yerinin kırılıp dökülmesi gerekiyordu. Pimaşınız tıkandıysa evde bunu çözmek için yapabileceğiniz tek şey kimyasal kullanmak olacaktır. Bu işlem için marketlerden alacağınız lavabo açıcıları evin bütün tuvalet ve lavabodan dökmeniz gerekir. Ancak üzülerek söylüyoruz ki lavabo açıcılar pimaş tıkanıklıklarında genelde hiçbir sonuç vermez.

Robotla Pimaş Açma Bu sebeple pimaş tıkanıklarınızda mutlaka bir uzman su tesisatı şirketine başvurmanız gerekmektedir. Bu şirketler öncelikle teknoloji ışığında geliştirilen kameralı sistemlerle su tesisatı üzerinde araştırma yaparak herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan pimaş tıkanıklığınızı tespit eder. Daha sonrasında gelişmiş robotlar sayesinde yine herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan pimaş tıkanıklığınızı kısa bir sürede giderir.

Bu markaların her biri farklı özelliklere ve kapasitelere sahip Klozet Vitrifiye Değiştirme ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeşitli seçenekler sunar.


Acil Su Tesisatçı Destek Hattı


ABBASAĞA Tıkalı Gider Açma AKAT Tıkalı Gider Açma ARNAVUTKÖY Tıkalı Gider Açma BALMUMCU Tıkalı Gider Açma BEBEK Tıkalı Gider Açma CİHANNÜMAN Tıkalı Gider Açma DİKİLİTAŞ Tıkalı Gider Açma ETİLER Tıkalı Gider Açma GAYRETTEPE Tıkalı Gider Açma KONAKLAR Tıkalı Gider Açma KÜLTÜR Tıkalı Gider Açma KURUÇEŞME Tıkalı Gider Açma LEVAZIM Tıkalı Gider Açma LEVENT Tıkalı Gider Açma MECİDİYE Tıkalı Gider Açma MURADİYE Tıkalı Gider Açma NİSBETİYE Tıkalı Gider Açma ORTAKÖY Tıkalı Gider Açma SİNANPAŞA Tıkalı Gider Açma TÜRKALİ Tıkalı Gider Açma ULUS Tıkalı Gider Açma VİŞNEZADE Tıkalı Gider Açma YILDIZ Tıkalı Gider Açma