Hotline
+905334905562
Bizi Arayın

0533 490 55 62

ATAŞEHİR Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz

Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz

Robotla Pimaş  Tıkanıklık Açıyoruz

Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık robotlarımız ile pimaş gider hattını açıyoruz..

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Robotla Pimaş Gider Açma :
Eskiden, özellikle de 2000’li yılların öncesine kadar pimaş tıkanıklığı çözme işlemi oldukça zor bir işlemdi. Çünkü zeminin altında bulunan bu borular sebebiyle tıkanıklığın yerini tespit etmek neredeyse imkansızdı bu sebeple neredeyse evin su tesisatı bulunan her yerinin kırılıp dökülmesi gerekiyordu. Pimaşınız tıkandıysa evde bunu çözmek için yapabileceğiniz tek şey kimyasal kullanmak olacaktır. Bu işlem için marketlerden alacağınız lavabo açıcıları evin bütün tuvalet ve lavabodan dökmeniz gerekir. Ancak üzülerek söylüyoruz ki lavabo açıcılar pimaş tıkanıklıklarında genelde hiçbir sonuç vermez.

Robotla Pimaş Açma Bu sebeple pimaş tıkanıklarınızda mutlaka bir uzman su tesisatı şirketine başvurmanız gerekmektedir. Bu şirketler öncelikle teknoloji ışığında geliştirilen kameralı sistemlerle su tesisatı üzerinde araştırma yaparak herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan pimaş tıkanıklığınızı tespit eder. Daha sonrasında gelişmiş robotlar sayesinde yine herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan pimaş tıkanıklığınızı kısa bir sürede giderir.

Bu markaların her biri farklı özelliklere ve kapasitelere sahip Klozet Vitrifiye Değiştirme ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeşitli seçenekler sunar.


Acil Su Tesisatçı Destek Hattı


MUSTAFAKEMAL Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz ATATÜRK Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz BARBAROS Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz ESATPAŞA Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz FERHATPAŞA Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz FETİH Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz İÇERENKÖY Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz İNÖNÜ Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz KÜÇÜKBAKKALKÖY Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz MEVLANA Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz MİMAR SİNAN Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz MUSTAFA KEMAL Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz ÖRNEK Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz YENİÇAMLICA Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz YENİSAHRA Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz YENİŞEHİR Robotla Pimaş Tıkanıklık Açıyoruz